Stavíte novostavbu rodinného nebo bytového domu nebo procházíte rekonstrukcí staršího domu? Že jsou dotace složité a komplikované? Informujte se k možnosti získání dotace. Ozvěte se nám a uvidíte, že s námi dosáhnete na dotace bez problému a starostí.

Vyřizujeme kompletní dokumentaci potřebnou pro získání dotace Nová Zelená úsporám. Zároveň Vás umíme zastoupit ve Věci vyřízení a administrace žádosti. Na co všechno lze dotaci získat se dočtete níže, pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat.

POSTUP VYŘÍZENÍ DOTACE

1.krok

Kontaktujte nás, nezávazně projednáme Váš záměr, domluvíme se na termínu osobní schůzky u Vás na domě nebo u nás v kanceláři u dobré kávy. Osobní konzultace / návštěva je zdarma a nezávazná.

2. krok

Osobní schůzka, podáme Vám informace k samotné dotaci. Vysvětlíme postup zpracování a projdeme společně jednotlivé opatření, které budete chtít realizovat. Na závěr vypočítáme orientační výši dotace. 

3. krok

V případě zájmu Vám zašleme cenovou nabídku a návrh smlouvy k vypracování odborného posudku. V rámci naši spolupráce máte GARANCI AKCEPTACE ŽÁDOSTI. Tedy se Vám smluvně zavážeme, že Vaše dotace bude schválena.

4. krok

Zapracujeme odborný posudek a průvodní dokumenty potřebné k podeji žádosti.

Novostavba: posudek je zpracován na základě projektu pro stavební povolení.

Rekonstrukce: dům zaměříme a zpracujeme projekt stávajícího a navrhovaného stavu.

5. krok

Vyřídíme za Vás formality a podej žádosti. Komunikaci s úřady a administraci žádosti nechte na nás. 

Podej žádosti: po podání žádosti bude Vaše žádost schválena a dotace Vám bude rezervována po dobu 2 let. Tedy máte 2 roky na samotnou realizaci s jistotou schválení dotace a rezervace finančních prostředků.

6.krok

Doložení realizace. Po dokončení výstavby či rekonstrukce se na dotační program doloží potřebné dokumenty a zažádá se o vyplacení. Opět nechte administrativu na nás. Doložení realizace a žádost o vyplacení dotace vyřídíme za Vás.


Kontaktní osoba:

Tomáš Krátký

Email: info@energetikaprukazy.cz

Telefon: +420 608 383 414

Adresa kanceláře:

Olomoucká 612/34

783 35 Horka nad Moravou

Osobní schůzku je nutné domluvit předem telefonicky nebo emailem

Kontaktní formulář:

Zanechte nám zprávu a my se Vám ozveme zpět. Čím více nám necháte informací, tím lépe budeme vědět reagovat na Vaše případné dotazy.