Energetický audit

Energetický audit (EA) je detailní metoda energetického hodnocení, při které je komplexně analyzován stávající stav energetického hospodářství hodnoceného objektu či zařízení. V rámci energetického auditu jsou posouzeny veškeré energetické toky.


Povinné typy energetických auditů

1) Hodnota celkové spotřeby energie, od níž vzniká fyzickým a právnickým osobám povinnost zpracovávat pro své budovy nebo energetická hospodářství energetický audit, se stanoví ve výši 35000 GJ za rok jako součet za všechny budovy a energetická hospodářství uvedené osoby a týká se pouze jednotlivých budov nebo jednotlivých energetických hospodářství, které mají spotřebu energie vyšší než 700 GJ za rok.

2) Hodnota celkové spotřeby energie, od níž vzniká organizačním složkám státu, organizačním složkám krajů a obcí a příspěvkovým organizacím povinnost zpracovávat pro své budovy nebo energetická hospodářství energetický audit, se stanoví ve výši    1500 GJ za rok jako součet za všechny budovy a energetická hospodářství uvedené osoby a týká se pouze jednotlivých budov nebo jednotlivých energetických hospodářství, které mají spotřebu energie vyšší než 700 GJ za rok.

Orientační ceník energetického auditu

Po upřesnění informací o projektové dokumentaci Vám zašleme námi vypočtenou cenovou nabídku. Cenovou nabídku na vypracování energetického auditu Vám zpracujeme nezávazně, zcela zdarma.

Energetický audit

cena na vyžádání

na vyžádání